INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tani i kuptuam të gjitha! Ja arsyeja përse Oriola Marashi nuk qesh kurrë në FOTO!

Tani i kuptuam të gjitha! Ja arsyeja përse Oriola Marashi nuk qesh kurrë në FOTO!

Publikuar më: 14:35 06-08-2019

Oriola Marashi mund ta ketë bombarduar këtë verë Instagramin me foto seksi nga plazhi, por për një gjë biem dakord të gjithë:

“Pse asnjë foto duke qeshur?”

Kjo gjë i ka bërë përshtypje edhe një ndjekësi të modeles, i cili i ka shkruar në një foto të fundit të publikuar nga Oriola, gjatë pushimeve të saj në Ibiza:

“Buzëqesh njëherë pra ..se je gjithë kjo bishë ..të dukesh më bukur akoma, i shkruan dikush, i cili e ka marrë përgjigjen menjëherë:

“Sa të heq telat dhe vetëm me dhëmbë jashtë ke për të më parë”!

rhnydethfn.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034499168395996