INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! As Isaac e as Dua vetë, nuk e ka bërë këtë që ka bërë Anwar Hadid për shqiptarët [FOTO]

WOW! As Isaac e as Dua vetë, nuk e ka bërë këtë që ka bërë Anwar Hadid për shqiptarët [FOTO]

Publikuar më: 14:57 06-08-2019

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa tre ditët e fundit ka qenë së bashku me familjen në Kosovë ku ndoqën festivalin e njohur ‘Sunny Hill’.

Dua kishte marr në vendlindjen e saj edhe të dashurin, modelin e njohur Anwar Hadid.

Siç duket shqiptarët dhe Kosova i ka lënë shumë mbresa modelit, i cili së fundmi ka gëzuar të gjithë fansat shqiptar me gjestin e tij.

Në një foto të publikuar pak më parë nga Dua Lipa, ajo dhe Anwar shihen të kapur prej dore teksa bie në sy që modeli i famshëm ka veshur një bluze me shqiponjën e famshme shqiptare.

tukfyurk.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0032768249511719