INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë ndodh në Ibiza ngelet në Ibiza! Bukuroshet shqiptare çmendin ishullin të shfaqura joshëse me bikini [VIDEO]

Çfarë ndodh në Ibiza ngelet në Ibiza! Bukuroshet shqiptare çmendin ishullin të shfaqura joshëse me bikini [VIDEO]

Publikuar më: 15:46 06-08-2019

Ka disa ditë të cilat janë mbledhur së bashku jo vetëm për të punuar por edhe pë të shijuar disa pushime dhe kanë zgjedhur si destinacion Ibizën dhe e kemi fjalën për këngëtaren Beatrix Ramosaj dhe modelet Aurela Hoxha,Dorina Gegiçi, Oriola Marashi dhe Elena Lika të cilat janë shumë aktive dhe të pëlqyera në llogaritë e Instagramit.

Postimet e tyre nuk kanë të ndalur duke na treguar vazhdimisht çdo detaj që ata kalojnë në Ibiza. Vajzat bukuroshe që janë dhe mikesha të ngushta me njëra-tjetrën.

Siç duket dhe në postimet e shumta që ato bëjnë në rrjetet e tyre sociale vajzat po i shijojne shume. Ato shihen të veshura me rrobabanje ku duken mjaft tërheqëse dhe duke kërcyer në ritmin e këngëve të ndryshme me forma perfekte trupore ku dhe po çmendin çdo pushues në Ibiza.

Aurela Hoxha ka shpërndarë një video në llogarinë e saj të Instagramit, e cila shfaqet e veshur me rrobabanje ngjyrë të bardhë e cila kërcen në ritmin e këngës Djadja.

 
 
 
View this post on Instagram

?

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Këtë video të saj e ka shpërndarë në InstaStory mikesha e saj Beatrix me mbishkrimin “Zhemla ime më e bukura në botë”.

 

zh.JPG

Jo vetëm Aurela, por dhe vajzat tjera po bëjnë namin me postimet e tyre. Beatrix shfaqet tejet e relaksuar dhe ajo ka zgjedhur këngën “I took a pill in Ibiza”, këngë e cila pershtatet dhe me vendin ku ajo ndodhet. Në postimin e saj të fundit, ajo po dhuron puthje që nga Ibiza. 

"Puthje nga Ibiza"- ka shkruar ajo.

 

bb.JPG

Të ndodhura në të njëjtin vend ato bëjnë dhe deklarata per dashurinë midis tyre siç është ajo e Beatrix ndaj Dorinës.

“Look at my gorgeous babe. Love u”- shkruan Beatrix për modelen në një video të fundit.

 

dodo.JPG

Duke mos lënë pas dore edhe dy modelet e tjera Oriola Marashi dhe Elena Lika, të cilat po e shijojnë në maksimum Ibizën ku po bëjnë namin në profilin e tyre të instagramit me fotot e postuara me rrobabanje teksa shijojnë diellin dhe perëndimet e Ibizës.

 

oriola1.JPG

fgfhh.JPG

Epo nuk na mbetet gjë tjetër se çfarë të themi, vajzat kanë ditur të zhedhin destinacionin e duhur për të bërë disa pushime të çmendura dhe të paharrueshme.

Article Logic
Execution time: 0.0031039714813232