INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
As Kejvina as Oriola se ndajnë dot mendjen për këtë gjë dhe ne i kuptojmë shumë mirë! [FOTO]

As Kejvina as Oriola se ndajnë dot mendjen për këtë gjë dhe ne i kuptojmë shumë mirë! [FOTO]

Publikuar më: 14:42 25-07-2019

Kejvina Kthjella është ndër vazjat më të bukura shqiptare dhe më të ndjekurat në rrjetet sociale. Ish velina e “Xing”, në çdo foto që publikon në rrjetet sociale tërheq vëmendjen e mediave. Së fundmi e kemi parë se është bërë shumë shoqe me Oriola Marashin dhe kjo ndoshta pasi të dyja u bënë pjesë e gjigandit botëror GUESS.

I shohim shpesh bashkë dhe jo rrallë herë ndodh që t’i shprehin simpatinë njëra-tjetrës në rrjetet sociale, mirëpo siç duket vajzat paskan të njejtin problem dhe këtë na e ka treguar Kejvina. Ajo ka publikuar një foto MEME në instastosry nëpërmjet së cilës na ka treguar se çfarë ndodh kur gocat vendosin të hanë shëndetshëm.

Shumë e thjeshtë, tundohen sërish për të ngrënë gjëra jo të shëndetshme dhe “e trajtojnë” veten me ushqime të tilla.

Ju kuptojmë goca, edhe ne këtë hall kemi.

adnet.png

Article Logic
Execution time: 0.0033769607543945