INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të gjithë i duam, por kush është aktori TURK më i pëlqyer? Ky DETAJ e tregon qartë, e zbuloni tani! [FOTO]

Të gjithë i duam, por kush është aktori TURK më i pëlqyer? Ky DETAJ e tregon qartë, e zbuloni tani! [FOTO]

Publikuar më: 15:00 25-07-2019

Cili është i preferuari juaj? 

Fama e tyre pothuajse ka kaluar edhe kufijtë turk duke u bërë të njohur në të gjithe botën dhe jo më kot kanë edhe miliona ndjekës në rrjetet sociale.

Serialet e tyre i kemi parë të gjithë dhe ndoshta e kemi të vështirë se cili është i preferuari ynë, por nëse do marrim si matës numrin e ndjekësve në Instagram atëherë ka një diferencë shumë të madhe mes Burak Ozcivit dhe aktorëve të tjerë turq.

Burak duket se pas lindjes së djalit të tij ka vendosur të jetë aktiv dhe të rikthehet fuqishëm. I ka kushtuar shumë rëndësi numrit të ndjekësve në Instagram duke kapur shifrën e 13.2 Milion ndjekës. Normalisht që pas këtij numri ndjekësish fshihet puna dhe suksesi i tij në rolet që ka debutuar.

Së shpejti ai ka lajmëruar projektin më të ri që është seriali ‘Resurrection Osman’.

kivanc.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0026040077209473