INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I thotë ''ngelet duke u shtrembëruar për të dalë b*thët e mëdhaja se në realitet…''/ Oriola Marashi tallet keq me fansin! [FOTO]

I thotë ''ngelet duke u shtrembëruar për të dalë b*thët e mëdhaja se në realitet…''/ Oriola Marashi tallet keq me fansin! [FOTO]

Publikuar më: 12:29 09-07-2019

Nuk ka dyshime se Oriola Marashi është në vendet e para të listës së femrave më atraktive shqiptare. Modelja, e cila tashmë po ndërton edhe një karrierë ndërkombëtare, është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto e video nga më të ndryshmet.

Gjatë kësaj fundjave që lamë pas, bukuroshja ka realizuar disa fotografi në plazh, ndërsa pozat e saj janë mahnitëse. E veshur me bikini, Oriola ka vënë në plan të parë format e njohura trupore, ndërsa ka marrë shumë pëlqime e komente.

Por një fans si ka pëlqyer pozat e saj dhe ka shkruar: E keni bo shtyllën kurrizore si gjarpër, ngelet duke u shtrembëruar për të dalë b*thët sa më të mëdhaja se në realitet jeni si dërras 5-she”.

Mirëpo Oriola nuk e la pa përgjigje dhe ia ktheu në mënyrëm me epike të mundshme:

“Më pëlqen që ke ble liket, po un ta fshi komentin, natën e mirë”.

danns.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037178993225098