INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ooppss! Shoqet ndihen keq kur janë pranë Oriola Marashit, zbuloni arsyen... [FOTO]

Ooppss! Shoqet ndihen keq kur janë pranë Oriola Marashit, zbuloni arsyen... [FOTO]

Publikuar më: 09:27 17-06-2019

Oriola Marashi është një ndër modelet më të dashura dhe të suksesshme në Shqipëri dhe jashtë saj.

Është një ndër vajzat ku shpesh emri i saj lakohet nëpër mediat rozë jo vetëm për punën e saj profesionale por edhe për jetën private të saj.

Së fundmi, një ndër shoqet e saj e cila është këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj ka postuar një foto në Instastory, ku shihen Kourtney Kardashian (1,55 m) në krah të së motrës modele, Kendall Jenner (1,80), e cila ngjan si gjigande krah saj, në kuptim që gjatësia e Oriolës bën bujë të madhe kur del së bashku me këngëtaren dhe shoqet e tjera.

Këngëtarja e krahason këtë situatë me rastet kur del me Oriola Marashin në rrugë.

“Ja mi, neve”- shkruan Beatrix.

Screenshot_20190616-224825-512x1024.jpg

Por pas këtij postimi, nuk nguroi as Oriola të bënte veprimin e saj të rradhës duke ju përgjigjur këngëtares me anë të këtij postimi, e cila tregon se është jo pak, por 1,85 e gjatë! Dhe peshon rreth 67 kilogramë.

38253877-10214402429767878-8512353571235168256-n_1533112393-2440650.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035600662231445