INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mund të mos flasë me NOIZY-n, por shihni ç’bën Oriola Marashi për anëtarin e OTR-së! [FOTO]

Mund të mos flasë me NOIZY-n, por shihni ç’bën Oriola Marashi për anëtarin e OTR-së! [FOTO]

Publikuar më: 14:20 11-06-2019

Para disa muajsh lajmi se marrëdhënia mes modeles Oriola Marashi dhe reperit Noizy ishte prishur mori vëmendjen e të gjitha mediave.

Dyshja nuk e ndiqte më njëri-tjetrin në ‘Instagram’ gjë që ngriti dyshimet se ata i kishin dhënë një herë e mirë fund miqësisë. Pasi u rindoqën në Instagram dhe filluan të vlerësonin sërish njëri-tjetrin, e papritura ndodhi.

Në këtë rrjet social figuron se ata të dy nuk janë më miq dhe i kemi parë secilin në “hesap të vet”. Noizy i zënë me koncerte e me këngë të reja, ndërsa Oriola me modelin, mirëpo ajo ishte e pranishme në një event të fundit në një nga bizneset e reperit.

Po si i ka marrëdhëniet me anëtarët e tjerë të grupit OTR? Siç duket prishja e relatave të saj me Noizyn nuk ka ndikuar në shoqërinë me pjesëtarët e tjerë të grupit dhe përveç se ndiqen në Instagram, ky veprim i fundit i modeles e shpjegon më së miri këtë.

Oriola ka treguar edhe njëherë mbështetjen e saj për reperin e ri Matolale i cili do të sjellë shumë shpejt këngën e tij të re, këngë të cilën modelja seksi e ka promovuar në Instagram.

klamt.png

Article Logic
Execution time: 0.0034599304199219