INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U fshi tani! Sot është një ndër femrat më SEKSI, por shihni si dukej Arbenita para se të bëhej e famshme, kur se njihte as Fero! [FOTO]

U fshi tani! Sot është një ndër femrat më SEKSI, por shihni si dukej Arbenita para se të bëhej e famshme, kur se njihte as Fero! [FOTO]

Publikuar më: 08:31 17-06-2019

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të reja në botën e shoëbizzit shqiptar dhe një ndër më të preferuarat e publikut. Emri i saj bë kryesisht i famshëm që pas daljes publike si e dashura e reperit Fero. Bukuroshja shqiptare bie në sy për trupin e saj të bukur, ngjyrë çokollatë, si dhe tiparet e veçanta. Ajo shfaqet vazhdimisht natyrale, ndërkohë që merr pëlqime të shumta nga ndjekësite saj në Instagram.

Së fundmi, Arbenita ka publikuar një foto të disa viteve më parë, ku shihet fëmijë me po të njëtat tipare.

“Meksikane lind, nuk bohesh!”- shkruan Arbenita, duke ju referuar këngës me Feron.

fotua.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0043320655822754