INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
S’qenka zgjuar me humor të mirë! Kush e mërziti dhe kujt po ia bën me gisht të mesit Oriola Marashi? [FOTO]

S’qenka zgjuar me humor të mirë! Kush e mërziti dhe kujt po ia bën me gisht të mesit Oriola Marashi? [FOTO]

Publikuar më: 11:25 26-07-2019

Nuk ka dyshime se Oriola Marashi është në vendet e para të listës së femrave më atraktive shqiptare. Modelja, e cila tashmë po ndërton edhe një karrierë ndërkombëtare, është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto e video nga më të ndryshmet.

Mirëpo siç duket ditën e sotme nuk qenka zgjuar me humor të mirë. Modelja seksi ka publikuar dy foto në instastory mëngjesin e sotëm dhe na bëri përshtypje emoji që ka përdorur.

Në të parën ka publikuar një foto të veshjes ushtarake që ka veshur ndërkohë që ka vendosur si emoji gishtin e mesit dhe të njejtin emoji ka vendosur edhe te foto ku shihet pamja nga dritarja e një avionit në aeroport.

Kush e mërziti dhe kujt po ia bën me gisht Oriola?

 

fast.png

gang.png

Article Logic
Execution time: 0.0030441284179688