INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dua Lipa publikoi një foto me Anwar dhe vjehrra e saj nuk duroi dot, i lë koment epik! [FOTO]

Dua Lipa publikoi një foto me Anwar dhe vjehrra e saj nuk duroi dot, i lë koment epik! [FOTO]

Publikuar më: 09:19 06-08-2019

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, ka përfunduar turin e festivalit “Sunny Hill Festival” e cila u mbajt në Prishtinë, Kosovë në datat 2, 3 dhe 4 gusht. Dua nuk ishte e vetme pasi i dashuri i saj i ri Anwar Hadid e ka shoqëruar këngëtaren në vendlindje.

fgvfdg.JPG

Dua Lipa ka publikuar disa foto në llogarinë e saj në Instagram nga nata e dytë e Sunny Hill Festival, mes të cilave edhe një foto e cila shfaqet me të dashurin, vëllain e Gigi dhe Bella Hadid, Anwar Hadid.

E sigurisht që nuk mund të mungonte komenti i vjehrrës së saj, Yolanda Hadid e cila është shumë e lumtur për lidhjen e tyre, dhe kjo gjë duket edhe në emojin e një fytyre me zemra që ka lënë nëna e modelit në koment, si për të përshkruar atë që ndjen kur i sheh të dy ata së bashku.

Ja pra që Duan e duan të gjithë në familjen Hadid.

67762891_931079727231967_6330990534009552896_n.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0035650730133057