INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këto janë 3 arsyet kryesore pse Lori Hoxha ndihet krenare për veten dhe ndoshta duhet t’i keni parasysh!

Këto janë 3 arsyet kryesore pse Lori Hoxha ndihet krenare për veten dhe ndoshta duhet t’i keni parasysh!

Publikuar më: 12:35 23-11-2020

Nuk kanë lidhje me asgjë materiale gjërat për të cilat është krenare Lori Hoxha, një nga trashegimtaret e Top Channel. “Cila është ajo gjë që je më shumë krenare për veten?”, ka qenë një prej pyetjeve që Lori i është përgjigjur pa u menduar dy herë.
“Qëllimet e mia janë të pastra, zemra ime është e mirë dhe nuk dorëzohem”, ka shkruar ajo në postimin e saj.

B162AD5B-8914-4038-A8E4-82AB1557A8FC-225x400.jpeg

Lori ka treguar gjithashtu se prej disa kohësh po merret me arredimin e shtëpisë së saj të re, të cilën nuk e ka përfunduar ende. Ndonëse ndjekësit mund ta komentojnë shpesheherë për jetën luksoze apo veshjet e saj, përgjigja e Lorit i bën të gjithë të kthejnë sytë nga një anë tjetër e saj, për të cilën ajo ka preferuar të mos flasë shpesh në publik.

Article Logic
Execution time: 0.0034410953521729