INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ju pëlqeu juve? Pasi publikoi këngën me reperin RUS, Era Istrefit i ndodh e papritura në RUSI! [FOTO]

Ju pëlqeu juve? Pasi publikoi këngën me reperin RUS, Era Istrefit i ndodh e papritura në RUSI! [FOTO]

Publikuar më: 12:15 25-06-2019

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi ka publikuar para pak ditësh bashkëpunimin me reperin rus “Sayonara Babe”. Kënga titullohet ‘Aljey’ dhe është publikuar në formatin audio, ndërsa për videoklipin nuk është bërë e ditur nëse do do të publikohet për këtë projekt.

Por edhe pse është publikuar në këtë format, fansat e kanë pritur mjaft mirë, sidomos ata rusë.

Këtë e kuptuam fare mirë nëpërmjet një postimi që këngëtarja shqiptare bëri në Instastoryn e saj. Ky bashkëpunim i Erës dhe reperit të njohur është kënga më e dëgjuar në “applemusic” në Rusi dhe këngëtarja s’mund ta fshehte gëzimin.

mar.png

Article Logic
Execution time: 0.0043148994445801