INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U ndanë? Sot është një ndër femrat më simpatike, por shihni si dukej Alba Hoxha para se të bëhej e famshme, kur se njihte as Albi! [FOTO]

U ndanë? Sot është një ndër femrat më simpatike, por shihni si dukej Alba Hoxha para se të bëhej e famshme, kur se njihte as Albi! [FOTO]

Publikuar më: 11:39 25-06-2019

Alba Hoxha është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit dhe çdo e re nga jeta e saj përbën kuriozitet për publikun. Përpos balerinë, Alba është tashmë prej më shumë se një viti edhe prezantuese e motit. Prej kohësh është përfolur për një lidhje të mundshme me Albi Nakon, por gjithmonë e kanë mohuar edhe pse janë fotografuar bashkë. Mirëpo së fundmi na ka çuditur një detaj, pasi ajo dhe Albi nuk ndiqen më në Instagram.

Alba është bërë nostalgjike së fundmi dhe ka publikuar disa foto të saj kur ishte shumë e vogël dhe e njihnin vetëm të afërmit e saj. Siç duket, Alba nuk ka ndryshuar shumë dhe paska qenë një fëmijë shumë i lezetshëm.

hoxje.png

jkket.png

Article Logic
Execution time: 0.0035600662231445