INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Nuk do të harxhoj kohën me ty!” I dashuri i Era Istrefit ka një përgjigje epike për këngëtaren që të gjithë vajzat do donin të merrnin

“Nuk do të harxhoj kohën me ty!” I dashuri i Era Istrefit ka një përgjigje epike për këngëtaren që të gjithë vajzat do donin të merrnin

Publikuar më: 15:39 23-06-2019

Prej disa kohësh këngëtarja shqiptare Era Istrefi është në një lidhje me Julian Perreta. Ata vazhdimisht shprehin dashurinë që kanë për njëri-tjetrin në Instagram duke lënë komente interesante.

Së fundmi Era ka postuar një foto, e cila mesa duket është pjesë e këngës së saj të fundit, pasi në mbëshkrim të fotos është një pjesë e tekstit. “Nuk do të harxhoj kohën me ty!”, ka shkruar këngëtarja, ndërkohë që nuk ka vonuar një koment epik nga i dashuri i saj Perreta. “Ti mund ta harxhosh kohën time!”, ia ka kthyer këngëtari i huaj dhe ne na u bënë sytë zemra.

3-1.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0067288875579834
    array(1) { ["section"]=> string(138) "nuk-do-te-harxhoj-kohen-me-ty-i-dashuri-i-era-istrefit-ka-nje-pergjigje-epike-per-kengetaren-qe-te-gjithe-vajzat-do-donin-te-merrnin-96943" }