INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ish i dashuri i Era Istrefit feston ditëlindjen, ish e dashura e tij që u përfol për lidhjen lesbike bën veprimin që s'pritej [FOTO]

Ish i dashuri i Era Istrefit feston ditëlindjen, ish e dashura e tij që u përfol për lidhjen lesbike bën veprimin që s'pritej [FOTO]

Publikuar më: 14:47 03-06-2019

Menaxheri i famshëm Faton Shoshi, i njohur për menaxhimin e artistëve të famshëm si Era Istrefi, Ledri Vula, Buta, feston sot ditëlindjen. Sigurisht që Fatonin e kanë uruar shumë miq të tij në rrjete sociale dhe në mesin e të gjithë atyre që e kanë uruar, është edhe ish e dashura e tij, Grasa Hoti, e cila ka publikuar edhe një fotografi të çiftit kur ata ishin bashkë.

Me sa duket, pavarësisht se dyshja kanë ndarë rrugët, kanë mbetur ende miq të mirë.

Kujtojmë se modelja Gresa Hoti, u përfol gjithashtu për një lidhje lesbike pasi shkak u bë një foto e saj duke u puthur në buzë me “gjysmën e saj”, një vajzë tjetër me të cilën ajo kishte pozuar në disa foto dhe kishte bërë vazhdimisht dedikime dashurie.

Vajza me të cilën puthej Gresa quhet Stefany Summer Cherlier, dikur Miss Bullgaria dhe tashmë është modele.

 

pritjh.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0026161670684814