INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sërish nënë, Sara Hoxha s'i fsheh emocionet, tregon nga afër barkun e rrumbullakosur! [FOTO]

Sërish nënë, Sara Hoxha s'i fsheh emocionet, tregon nga afër barkun e rrumbullakosur! [FOTO]

Publikuar më: 13:52 03-06-2019

Sara dhe Ledioni kurorëzuar në martesë lidhjen e tyre në gusht të 2018-ës dhe janë prindër të një djali të quajtur London, 2 vjeç. Mirëpo çifti do të bëhen prindër për herë të dytë. Trashëgimtarja e Top Medias ka bërë publik lajmin së është sërish shtatzënë me anë të fotoje ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur në bregdet.

Siç duket Sara nuk po i fsheh dot emocioniet se do bëhet nënë dhe ka publikuar një tjetër foto të bërë muajin e kaluar gjatë pushimeve të saj në Maldive, me partnerin Ledion Liço dhe djalin London.

“Muajin e kaluar”, shkruan Sara teksa publikon foton ku shihet e veshur gati për të bërë ndonjë zhytje në ujërat e kaltra të ishujve tropikalë.

Një detaj e kemi mësuar, bebi që do vijë në jetë do ketë emrin e një prej kryeqyteteve të Europës.

bejt.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035650730133057