INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I vogli London qenka rritur aq shumë dhe mami Sara duhet të jetë shumë e lumtur për këtë veprim që bën i biri [FOTO]

I vogli London qenka rritur aq shumë dhe mami Sara duhet të jetë shumë e lumtur për këtë veprim që bën i biri [FOTO]

Publikuar më: 12:23 15-05-2019

Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë një ndër çiftet më të njohur në showbizin tonë e tashmë gëzojnë një romancë të shëndetshme. Vitin që lamë pas dyshja kurorëzoi në martesë lidhjen e tyre disa vjeçare, në një ceremoni të veçantë në Itali dhe janë prindër të një djali të quajtur London Noor.

Sara publikon shpesh foto e video të djalit të saj dhe në këtë të fundit shihet fare qartë se sa shumë është rritur ai. Edhe pse mund të bëhen pis, për prindërit është gëzim shumë i madh kur fëmijët ushqehen vetë dhe sicc duket Londoni është mësuar tashmë të mbajë lugën dhe të ushqehet pa ndihmën e mamit.

“Mëngjes me të preferuarin tim”, ka shkruar Sara bashkangjitur videos së postuar në instastory.

collagedddd.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033960342407227