INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Urimi emocionues i Robert Berishës për vajzën e tij [FOTO]

Urimi emocionues i Robert Berishës për vajzën e tij [FOTO]

Publikuar më: 12:54 15-05-2019

Nora dhe Roberti janë këngëtarë shumë të preferuar dhe të dashur për publikun Shqiptar dhe Kosovar. Shpesh herë kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave. Ata kanë krijuar një familje të mrekullueshme.
Dita e sotme është një ndër ditët më të lumtura për to, sepse vajza e tyre Rene, feston sot ditëlindjen dhe mbush plot 4 vjeç.
Në këtë ditë të shënuar të vajzës, Roberti mungon për arsye sepse aktualisht ndodhet në Gjermani.
Urimi i tij virtualisht vjen në këtë mënyrë të këndshme: “Gëzuar ditëlindjen bijë, të do babi fort!”

rb.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0039048194885254