INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefi feston me të dashurin e ri në Londër? Këto detaje tregojnë shumë...[VIDEO]

Era Istrefi feston me të dashurin e ri në Londër? Këto detaje tregojnë shumë...[VIDEO]

Publikuar më: 08:13 18-05-2019

Prej disa ditësh, Era Istrefi dhe këngëtari britanik, Julian Perreta, janë komentuar gjerësisht nga mediat rozë, për faktin se mund të jenë në një romancë së bashku.

Së fundmi Era, ka postuar disa video, në rrjetet e saj sociale, ku shfaqet duke u argëtuar me shoqërinë e saj, në një " club" në Londër, ku performonte Julian Perreta.

Aludimet se mund të jenë në një lidhje kanë nisur prej kohësh. Perreta, shpesh herë i komenton Erës, në fotot që ajo poston në rrjetet e saj sociale.

Rasti i fundit ishte para disa ditësh, këngëtari i shkruante: "Perfeksioni ekziston”.

1-26-1.jpg

Pavarësisht se këngëtarja nuk i ka kthyer përgjigje në këtë koment, të gjithëve na kanë rënë në sy komentet që i kanë bërë njëri-tjetrit, në postimet e tjera, madje Era e ka quajtur dhe zemër.

Për me shumë shikoni edhe videot e mëposhtme:

60330493_146138399783673_2280841893472271682_n from sonila on Vimeo.

60647488_141512946970625_4762289494592605935_n from sonila on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.0015828609466553