INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E bukur, e bukur, por zgjat këmbët me PHOTOSHOP? Fanset e ngacmojnë për këtë DETAJ, ja si i kthehet Beatrix Ramosaj! [FOTO]

E bukur, e bukur, por zgjat këmbët me PHOTOSHOP? Fanset e ngacmojnë për këtë DETAJ, ja si i kthehet Beatrix Ramosaj! [FOTO]

Publikuar më: 12:47 25-06-2019

Edhe nëse foto është më përfektja e mundshme, fansave kritikë nuk u shpëton gjë dhe nuk kursehen fare t’u komentojnë VIP-ave në Instagram nëse një detaj nuk u pëlqen. Kështu i ka ndodhur Beatrix Ramosajt në foton e fundit të publikuar në Instagram ku një fanse i ka thënë se ka zgjatur këmbët.

“Sa i paske zgjatur këmbët!” i shkruan njëra, ndërkohë Beatrix ia kthen: “Mi ka falur Zoti!”

moaj.jpg

 

Ndërkohë një fanse tjetër shkroi:

S’ka shans, e lezetshme je po shalët i ke m*t me Photoshop”.

“Po e marr si komliment!”, e mbyll replikën Beatrix duke mos e zgjatur shumë debatin.

ektkt.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0040979385375977