INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ju pëlqen? Luana shkëlqen në emision, por ka shpenzuar shumën marramendëse për veshjen! [FOTO]

Ju pëlqen? Luana shkëlqen në emision, por ka shpenzuar shumën marramendëse për veshjen! [FOTO]

Publikuar më: 18:28 03-10-2020

Luana Vjollca është rikthyer këtë sezon në ekran me emisionin e saj të famshëm “Shiko Kush Luan”, i cili pas kërkesave të mëdha të publikut nisi sërish këtë shtator. Ashtu siç pritej, ky emision rezultoi shumë i suksesshëm dhe “feedbacku” që Luana mori ishte me të vërtetë pozitiv.

Me siguri të njejtin fat do ketë edhe emisioni i saj i fundit, ndërkohë që në rrjet ka dalë promo dhe disa foto që ka publikuar moderatorja.

Si gjithmonë ajo kujdeset deri në detaje për pamjen e saj dhe për t’u dukur sa më bukur jo rrallë herë ka veshur rroba shumë të shtrenjta.

Imazhet saj e fundit në Instagram tregojnë se fustani jeshil me të cilin u paraqit në emisionin e ri kushton më shumë se 1 mijë euro, ndërsa rripi 983 euro.

Pra, rreth 2000 mijë Euro për një veshje, jo pak.

luuu.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0086050033569336