INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E kërcënoi dhe ofendoi në telefon, Blero tregon sherrin e bujshëm me Noizyn: Ishte faji…[VIDEO]

E kërcënoi dhe ofendoi në telefon, Blero tregon sherrin e bujshëm me Noizyn: Ishte faji…[VIDEO]

Publikuar më: 16:36 03-10-2020

Një nga artistët më të talentuar, Blero, ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV Ora. Ndër të tjera, Blero ka kujtuar dhe një nga ngjarjet që bëri bujë vite më parë në mediat shqiptare, pikërisht momentin kur reperi Noizy e kërcënoi me fjalor dhe e ofendoi në telefon.

Kjo bisedë që ende ndodhet në YouTube është përmendur në emision nga moderatorja Ester Bylyku, dhe Blero ishte i gatshëm të përgjigjej.

 lë të kuptohet, se gjërat mes tij dhe Noizy, më në fund janë zgjedhur.

Moderatorja: Vite më parë, ti dhe Noizy keni patur një zënkë në telefon. Çfarë ndodhi më pas? Jeni takuar për të sqaruar gjërat?

Blero: Po, jemi takuar. Ishte faji im. Unë e nisa. Jemi takuar dhe e kemi sqaruar, kemi bërë edhe një turne në New York.

Article Logic
Execution time: 0.0033369064331055