INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Don Xhoni pranon se bashkëpunimi “Profesoresha 2” do ishte “flakë fare” me Tayna-n!

Don Xhoni pranon se bashkëpunimi “Profesoresha 2” do ishte “flakë fare” me Tayna-n!

Publikuar më: 22:10 03-10-2020

Don Xhoni ishte një nga të ftuarit e Luana Vjollcës në “Shiko Kush LUAN” këtë të shtunë, ku sigurisht që nuk do i shpëtonte lojës së preferuar të publikut, “Paintball”.

Mes shumë emrave të famshëm në tabelë, Don Xhoni u vu në vështirësi shumë herë nga pyetjet pikante.

Por me cilin prej artistëve në tabelë reperi do të kishtë një bashkëpunim “flakë fare” me titullin “Profesoresha 2”?

Don Xhoni “gjuajti” foton e reperes shumë të përfolur, Tayna. Dyshja janë fenomene në industrinë e muzikës shqiptare dhe ky bashkëpunim mezi po pritet nga fansat e tyre.

Article Logic
Execution time: 0.0037460327148438