INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sipas Meriton Mjekiqit vajza repere më pak e talentuar është … Noizy!

Sipas Meriton Mjekiqit vajza repere më pak e talentuar është … Noizy!

Publikuar më: 22:30 03-10-2020

Meriton Mjekiqi ishte i ftuar në puntatën e dytë të emisionit “Shiko Kush LUAN” me moderatore dhe autore Luana Vjollcën.

Moderatori nuk mund të mos e suportonte reperin Don Xhoni në sfidën “Paintball” ndaj doli dhe ai në mes të skenës bashkë me reperin.

Një ndër pyetjet e sikletshme gjatë sfidës për Don Xhonin ishte se cila nga vajzat repere në tabelë ishte më pak e talentuara. Reperi nuk mundi të zgjidhte mes Taynës, Loredanës, Melindës dhe Rinës dhe ndërkohë që mendohej ndërhyn Meritoni teksa merr “armën” dhe e pyet kapitenin Flor Binaj: “A pi thu nga vajzat?”

Në këtë moment Meritoni gjuan “fytyrën” e reperit Noizy. Nuk dimë pse moderatori bëri këtë zgjedhje, por publiku në skenë dhe të ftuarit e tjerë u habitën.

Article Logic
Execution time: 0.0033528804779053