INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Njohje të reja për gocat dhe çunat! Luana Vjollca tregon kur fillon emisioni i saj i ri [FOTO]

Njohje të reja për gocat dhe çunat! Luana Vjollca tregon kur fillon emisioni i saj i ri [FOTO]

Publikuar më: 14:28 11-09-2020

Moderatorja Luana Vjollca do të nisë shumë shpejt një tjetër sezon të spektaklit “Shiko kush luan”. Ajo publikoi disa ditë më parë promon e sezonit të ri, ndërsa tha se do të nisin shumë shpejt dhe me shumë surpriza.

Por ndërsa po përgatiten për sezonin e ri, fansat e kanë pyetur moderatoren se kur do të nisë “Take me out” dhe Luana ka pyetur Rezartin i cili tha se ky spektakël do të nisë sezonin e ardhshëm televiziv dhe të gjithë vajzat e djemtë që duan të bëhen çift të përgatiten për një super show.

Kujtojmë se “Take me out” është një patentë ndërkombëtare që ka pasur një sukses të jashtëzakonshëm në të gjitha vendet ku është transmetuar.

“Take me out” filloi audicionet pak përpara periudhës së karantinës, por u ndërpre për shkak të pandemisë dhe mesa duket do të rinisë shumë shpejt.

Capture-7.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036880970001221