INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
John Legend feston 40-vjetorin me Kardashians, fotot e festës bëjnë xhiron e rrjetit dhe nuk duhet t’i humbni!

John Legend feston 40-vjetorin me Kardashians, fotot e festës bëjnë xhiron e rrjetit dhe nuk duhet t’i humbni!

Publikuar më: 16:28 14-01-2019

Këngëtari i njohur John Legend para disa ditësh ka mbushur plot 40 vjet dhe surpriza më e bukur i erdhi nga bashkëshortja e tij, Chrissy Teigen. Modelja e famshme kishte organizuar një super festë për bashkëshortin me tematikën e filmit të agjentit 007, “Casion Royale”, që nga fotot duket një mrekulli e vërtetë. 

Vetë Chrissy dukej rrëzëllitëse e veshur me një fustan bust, ngjyrë ari.

 5ty.png

guilk.png

vubk.png

driy.png

d.png

rs_1024x588-190113133853-1024-john-legend-birthday6-emd-011319.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034348964691162