INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
John Legend nuk i heq dot duart nga Chrissy Teigen! Shihni ku e kap gjatë fotos! [FOTO]

John Legend nuk i heq dot duart nga Chrissy Teigen! Shihni ku e kap gjatë fotos! [FOTO]

Publikuar më: 10:30 01-09-2017

Dhe të mendosh që modelja bukuroshe ishte në bikini shumë të ngushta!

Edhe pas 4 vitesh martesë edhe një fëmije së bashku, pasioni ende nuk është shuar për çiftin e njohur ë spektaklit. Madje ylli i muzikës thjesht nuk i mban dot duart larg gruas së tij, edhe kur janë përqëndruar diku tjetër, këtë herë për pozuar për një foto. Ndërkohë që po shijojnë pushimet në Sardenjë mbi një jaht, ata duket se po shijojnë edhe njër-tjetrin. Ndërsa pozonin për të dalë në foto, John-it i ka rrëshkitur dora tek të pasmet e Chrissy, e cila kishte veshur bikini shumë të vogla.  Kushdo të ishte në vendin e tij, a do t’i mbante dot duart larg që aty?

johnchri.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035529136657715