INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Xhensila sot  një “Nuse to be”, na zbulon fustanin e bardhë [FOTO]

Xhensila sot një “Nuse to be”, na zbulon fustanin e bardhë [FOTO]

Publikuar më: 10:47 01-09-2017

Me këtë shprehje e ka nisur mëngjesin e sotëm bukuroshja Xhensilë.

Këngëtarja sot  i jep fund beqarisë  duke e kurorëzuar në martesë dashurinë me Besin. Ajo ka postuar këtë foto para fustanit të nusërisë krah së cilës shkruan: Nuse to be.

Pas publikimit të disa detajeve nga festa e beqarisë dhe një seti fotografik, sot Xhensila me një buzëqeshje lumturie në fytyrë dhe me një gotë shampanjë në dorë, na  ka zbuluar edhe fustanin e bardhë.

dsftgertert545.png

Article Logic
Execution time: 0.0096619129180908