INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shpërthen gjoksi i Chrissy Teigen, nuk ia del dot ta mbajë brenda veshjes! [VIDEO]

Shpërthen gjoksi i Chrissy Teigen, nuk ia del dot ta mbajë brenda veshjes! [VIDEO]

Publikuar më: 14:55 12-04-2017

Pamja është sa e nxehtë, aq edhe qesharake!

Legjioni i fansave të modeles bukuroshe, përveç bashkëshortit John Legend natyrisht, duhet të jenë kënaqur së tepërmi nga dështimi i veshjes së saj. Le të themi që kjo e fundit nuk e bëri të vetmen detyrë për të cilën ishte marrë, të mbante brenda asetet e Chrissy Teigen. Në atë që shumë persona e panë si një mburrje të fshehur në rrjetet sociale, në përpjekje për të bërë asetet e Chrissy të duken edhe më seksi seç janë. Gjithçka ndodhi në Snapchat-in e bukuroshes 31 vjeçare në një spektakël që ia vlente të shihej dhe shijohej.

Article Logic
Execution time: 0.0082509517669678