INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
John Legend shokon fansat: Doja të ndahesha nga Chirssy Teigen, por s’më la ajo!

John Legend shokon fansat: Doja të ndahesha nga Chirssy Teigen, por s’më la ajo!

Publikuar më: 15:23 05-09-2017

Ata shpesh janë konsideruar si një çift model, por jo gjithçka ka shkuar aq mirë sa duket.

Vetë këngëtari shumë i pëlqyer ka treguar se një herë u përpoq të ndahej nga partnerja e tij Chrissy Teigen. Megjithatë, gjërat nuk kanë shkuar ashtu siç ai i mendonte. Artisti 38 vjeçar filloi të frekuentohej me modelen 31 vjeçare të Sports Illustrated gati 10 vjet më parë dhe ndërkohë që ishin shumë të lumtur së bashku, një herë ai u përpoq të mbyllte gjithçka pasi në një kohë ndjehej “i stresuar dhe i zënë”. Ai i tha asaj që do ishte më mirë single, por pas një gjysëm ore bisede serioze, Chrissy rregulloi gjithçka, duke refuzuar që t’i jepte fund marrëdhënies.

Article Logic
Execution time: 0.0033891201019287