INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Do çuditeni çfarë mënyre ka zgjedhur Blero për t’i uruar ditëlindjen Sinan Hoxhës [FOTO]

Do çuditeni çfarë mënyre ka zgjedhur Blero për t’i uruar ditëlindjen Sinan Hoxhës [FOTO]

Publikuar më: 16:01 05-09-2017

Personazhi tjetër i njohur që feston ditëlindjen sot është edhe Sinan Hoxha.

Përmës urimeve të shumta nga  miqtë dhe fansat, dallon edhe urimin e veçantë të bërë nga kolegu i tij Blero. Të gjithëve ju ka bërë përshtypje pse këngëtari ka zgjedhur pikërisht këtë foto aq të vjetër të Sinanit për ta uruar. Me siguri, ky i fundit do të dëshironte ta zhdukte atë foto. Por ja ku është Blero, që ia kujton pikërisht ditën e ditëlindjes.

tu67868678.png

Article Logic
Execution time: 0.0035300254821777