INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I thonë që “PHOTOSHOPIN” tani e mbrapa do e quajmë Oriola Marashi, modelja tregon se sa “savage” është, shihni si e lë me “gisht në gojë” fansin [FOTO]

I thonë që “PHOTOSHOPIN” tani e mbrapa do e quajmë Oriola Marashi, modelja tregon se sa “savage” është, shihni si e lë me “gisht në gojë” fansin [FOTO]

Publikuar më: 21:37 24-04-2018

Me siguri tani e mbrapa do mendohet dy herë para se ta akuzojë për Photoshop!

Sot ajo është një ndër modelet më të komentuara për format e saj fizike si dhe bukurinë, ndërsa herë pas here provokon me foto të nxehta. Oriola Marashi u është kthyer sërish postimeve të saj seks dhe si gjithmonë mjaft e vetëdijshme për hiret e saj.

Oriola ka pozuar veshur me një fustan që i rri pas trupit dhe i nxjerr në pah anën e saj më të mirë.
‘Shala ime më e gjatë se karriera jote’ ka shkruar Marashi në foton e saj, ku nuk mund të mungonin komentet pozitive por edhe negative sigurisht. Një fans i ka shkruar asaj se tani e mbrapa Photoshopin do ta quajmë Oriola Marashi, por ky koment si ka pëlqyer aspak modeles. 

Ajo nuk i ka përtuar fare dhe duke u nisur nga mbiemri i komentuesit i ka thënë atij që “nga tani e mbrapa nuk do themi “Qepalla” por “Gervalla”, Nale gervallen o pereni”.

30856210_23087061dadasd4157309_6850708347356708864_n_1.jpg

 

Oriola tregon edhe njëherë se sa Savage është.

Article Logic
Execution time: 0.0035719871520996