INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Françeska Jaçe tërbon rrjetin topless, fansja i thotë ''ngele t’u reklamu të pasmet'', por ajo habit me përgjigjen e saj [FOTO]

Françeska Jaçe tërbon rrjetin topless, fansja i thotë ''ngele t’u reklamu të pasmet'', por ajo habit me përgjigjen e saj [FOTO]

Publikuar më: 18:49 02-09-2018

Françeska Jaçe këtë verë ka ‘bombarduar’ rrjetet sociale me foto të nxehta. Se fundmi modelja ka publikuar një foto provokuese në rrjetin social Instagram topless.

E shtrirë buzë një pishine, ish pjesëmarrësja e Big Brother Albania shfaqet pa sytjena dhe vetem me mbathje, duke nxjerr në pah të pasmet e saj seksi.

Komentet dhe zemrat nuk kanë munguar për Franceskën, por një fanseje nuk i ka pëlqyer aspak dhe i ka thënë që ngeli duke reklamuar të pasmet, por Françeska nuk u mërzit aspak dhe ia ktheu duke i thënë: Ehhh kjo b*th”.

ddadsadwa.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0061779022216797
    array(1) { ["section"]=> string(125) "franceska-jace-terbon-rrjetin-topless-fansja-i-thote-ngele-t-u-reklamu-te-pasmet-por-ajo-habit-me-pergjigjen-e-saj-foto-70120" }