INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Na e tregoi vetë! Kjo është dhurata më e bukur që mori Luana për ditëlindje dhe nuk është nga Krenari! [FOTO]

Na e tregoi vetë! Kjo është dhurata më e bukur që mori Luana për ditëlindje dhe nuk është nga Krenari! [FOTO]

Publikuar më: 19:14 02-09-2018

Ditën e sotme moderatorja e njohur Luana Vjollca feston ditëlindjen e saj dhe mbush 27 vjeç. Në rrjetet sociale ka patur shumë urime nga miqtë, të afërmit dhe fansat e saj të shumtë. Ka qenë vetë Luana që na ka mbajtur të “update-uar” me foto e video të ndryshme ditën e sotme në Instagram dhe më në fund na ka zbuluar dhuratën më të bukur që ka marrë për diltëlindje. Ndoshta as nuk e keni çuar nëpër mend, por bëhet fjalë për këngën e saj me Bujar Qamilin, pikërisht “Mi dhe flakë mallit tim” që ka shkuar mbi 9 milion klikime në YouTube.

Luana u shpreh shumë e lumtur për këtë dhe tha në instastory që është dhurata më e bukur për të.

asku.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071401596069336
    array(1) { ["section"]=> string(111) "na-e-tregoi-vete-kjo-eshte-dhurata-me-e-bukur-qe-mori-luana-per-ditelindje-dhe-nuk-eshte-nga-krenari-foto-70122" }