INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'E vogla ime, nuk le 'sundyk e sirtar', i nxorre 'ëndrrat' e po vazhdon ...' Mami i Luanës sapo emocionoi moderatoren dhe të gjithëve ne! [FOTO]

'E vogla ime, nuk le 'sundyk e sirtar', i nxorre 'ëndrrat' e po vazhdon ...' Mami i Luanës sapo emocionoi moderatoren dhe të gjithëve ne! [FOTO]

Publikuar më: 11:20 02-09-2018

Data 2 Shtator ka vërtet rëndësi të madhe për familjen Vjollca. Sot feston ditëlindjen një ndër moderatoret më seksi dhe tëdashura për publikun. Bëhet fjalë për Luana Vjollcën.

Mes shumë dhuratash dhe urimesh në ditëlindjen e moderatores Luana Vjollca nuk mund të mungonte as urimi i nënës së saj, Maria Vjollca. 

Përmes një foto ku shihet krah vajzës së saj të vogël, mami i Luanës sapo emocionoi moderatoren dhe të gjithëve ne!

“Lumturia ime, e vogla ime pac edhe 100 vite te bukura ! Tu realizofshin gjitha deshirat tuaja si ti di te kerkosh e kembengulesh! Nuk le "sundyk e sirtar ", i nxorre "endrrat" e po vazhdon endrren tende te madhe te shpirtit! Dshuria ime , e vogla ime falenderoj Zotin qe me zgjodhi te marr kaq shume dashuri e lumturi!,”-përfundon mami Maria, një zonjë mjaft e bukur dhe moderne./intv.al/

maria.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0030980110168457
array(1) { ["section"]=> string(135) "e-vogla-ime-nuk-le-sundyk-e-sirtar-i-nxorre-endrrat-e-po-vazhdon-mami-i-luanes-sapo-emocionoi-moderatoren-dhe-te-gjitheve-ne-foto-70067" }