INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Big Brother VIP? Zbulohet emisioni i ri, ja ku do ta shihni këtë sezon Luana Vjollcën [FOTO]

Big Brother VIP? Zbulohet emisioni i ri, ja ku do ta shihni këtë sezon Luana Vjollcën [FOTO]

Publikuar më: 18:56 02-09-2018

Luana Vjollca është një nga moderatorët më seksi të shoëbizzit shqiptar, e cila ka arritur në 1.2 milionë ndjekësa në profilin e saj në ‘Instagram’, kohët e fundit ajo qëndron në krye të mediave rozë edhe për faktin se po qarkullon lajmi se Luana do të jetë moderatorja e “Big Brother VIP”, por ajo nuk ka konfirmuar ende këtë gjë.

Mirëpo siç duket bëhet fjalë për diçka tjetër. Sot Top Channel ka zbuluar se këtë herë, gjithçka i është besuar Luanës. Shumë shpejt, me autorësi të plotë, ajo të të rikthehet në ekranin e Top-it me programin e saj. Siç shkruan Top Channel, së bashku me ekipin e punës, Luana prej disa muajsh kanë nisur punën dhe shumë shpejt, për 15 javë me radhë, do të jetë pranë çdo grupmoshe, çdo mbrëmje të shtune.

Article Logic
Execution time: 0.0079090595245361
array(1) { ["section"]=> string(94) "big-brother-vip-zbulohet-emisioni-i-ri-ja-ku-do-ta-shihni-kete-sezon-luana-vjollcen-foto-70113" }