INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Flet për herë të parë Dua Lipa pas koncertit: Shumë gjëra kanë ndryshuar këtu… [FOTO]

Flet për herë të parë Dua Lipa pas koncertit: Shumë gjëra kanë ndryshuar këtu… [FOTO]

Publikuar më: 14:27 11-08-2018

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa elektrizoi Prishtinën mbrëmë me performancën e saj. Por edhe Dua e ka shijuar në maksimum këtë koncert sa nuk ka hezituar që të ndajë këtë eksperiencë me fansat e saj në Instagram. 

Ajo ka shpërndarë disa foto të shkrepura nga festivali dhe ka përshkruar momentet e paharruara gjatë kësaj nate. “Prishtina ime sa shumë të du. Natë e paharrueshme. Shumë ka ndryshuar këtu që kur isha 2 vite më parë. Krenare që pata mundësinë të performojë këtu” është përshkrimi që ia ka bashkangjitur imazheve.


Dua e veshur kuq e zi gjatë konceriti ka folur disa herë në shqip dhe ka bërë simbolin e shqiponjës.

htef.png

thdgc.png

ujhm.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0086328983306885
    array(1) { ["section"]=> string(87) "flet-per-here-te-pare-dua-lipa-pas-koncertit-shume-gjera-kane-ndryshuar-ketu-foto-68126" }