INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dua çfarë bën moj vajzë? Kërcen me të dashurin këngët e ish-it?

Dua çfarë bën moj vajzë? Kërcen me të dashurin këngët e ish-it?

Publikuar më: 19:04 10-08-2018

Para se Dua Lipa të bëhej kaq e famshme në industrinë e muzikës ndërkombëtare, ajo dhe reperi më i dashur për të gjithë ne, Ledri Vula kanë qenë të lidhur.

Por rrugët e tyre u ndanë dhe tanimë Dua është e lidhur me modelin e njohur Isaac Carew.

Megjithatë Dua dhe Ledri kanë mbajtur kontakte mjaft të mira me njëri-tjetrin dhe këtë e kemi vënë re si nga komentewt e tyre në rrjetet sociale, po ashtu dhe nga fakti se ata do të performojnë së bashku në Sunny Hill Festival në Prishtinë sot.

Dua ka postuar disa video para festivalit, ku feston me miq familjarë dhe sigurisht me të dashurin e saj actual, nën ritmet e këngëve të shumë artistëve shqiptarë, ndër to dhe bashkëpunimin e Ledrit me Erën.

Mund të themi se fakti që Dua kërcen me këngët e Ledrit së bashku me të dahsurin e saj cpa asnjë problem, ata kanë mbetur miq majft të mire dhe Isaac duket se kjo nuk e shqetëson aspak.

 

Article Logic
Execution time: 0.003464937210083