INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Edhe i dashuri i Dua Lipa, Isacc Carew shfaqet krenar dhe bën shqiponjën me kryetarin e Prishtinës [FOTO]

Edhe i dashuri i Dua Lipa, Isacc Carew shfaqet krenar dhe bën shqiponjën me kryetarin e Prishtinës [FOTO]

Publikuar më: 09:59 11-08-2018

I dashuri i Dua Lipës, Isaac Carew tashmë është në Kosovë. Edhe kësaj radhe ai vjen së bashku me Dua Lipën për të parë nga afër koncertin e të dashurës. Gjatë dorëzimit të “Çelësit të Prishtinës” artistes Lipa, edhe Isaac ishte i pranishëm i cili ndau një foto me kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmetin. Dyshja shfaqen së bashku teksa bëjnë simbolin e shqiptarëve, shqiponjën dykrenare.

Screenshot_5-8.jpg

 

Edhe këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare ka bërë shqiponjë me Shpend Ahmetin e cila ëhtë shprehur shumë krenare për vendin e saj. “Ndihem shumë krenarë që mund të kontribojmë për ardhmerinë e rinise, kultures dhe arteve permes @sunnyhillfoundation dhe @sunnyhillfestival dhe të kemi edhe shume sende ttjera për të cilat mburremi me vendin tonë “, ka shkruar Dua Lipa.

dfdf.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0093300342559814