INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gjejeni se cila është këngëtarja e preferuar shqiptare e Dua Lipës! Nuk ndalon dot së kërcyeri këngët e saj

Gjejeni se cila është këngëtarja e preferuar shqiptare e Dua Lipës! Nuk ndalon dot së kërcyeri këngët e saj

Publikuar më: 18:42 10-08-2018

Dua Lipa ndodhet në Prishtinë ku dhe do të performojë sot në Sunny Hill Festival.

Që prej mbërritjes së saj duket se Dua po e shijon shumë këtë vizitë në shtëpinë e saj. Ajo feston dhe duket shumë e lumtur që ndodhet këtu, dhe këtë e tregojnë dhe postimet e saj në Instagram.

Së fundmi Dua ka postuar disa video teksa kërcen e këndon me miq e familjarë nën tingujt e këngëve shqip.

Dhe një prej këngëtareve saj të preferuara qenka Elvana Gjata, pasi Dua nuk ndalon dot së kënduari dhe kërcyeri këngët e saj.

Article Logic
Execution time: 0.0029559135437012