INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bella dhe The Weeknd e bëjnë zyrtare në festën e Kylie! Këngëtari poston videon sensuale të modeles

Bella dhe The Weeknd e bëjnë zyrtare në festën e Kylie! Këngëtari poston videon sensuale të modeles

Publikuar më: 18:55 10-08-2018

Prej kohësh kemi mësuar se çifti Bella Hadid – The Weeknd janë rikthyer, por gjatë gjithë kësaj kohe duket se ata e kanë mbajtur shumë private lidhjen e tyre. 

Në shumë pak postie mund të dallonim se ata po kalonin kohë me njëri-tjetrin dhe shpesh na bënin të pyesnim veten nëse ishin vërtet apo jo bashkë, apo po luanin lojëra me ne.

Së fundmi the Weeknd i ka dhënë fund të gjitha aludimeve, duke dale hapur dhe duke postuar një video në Insta story të Belës teksa kërcen me Kendall në ditëlindjen e 21-të të Kylie Jenner.

Vajzat duket sepo kënaqen shumë teksa kërcejnë dhe këndojnë dhe më në fund mund të themi se gjithçka është zyrtare, Bella dhe The weeknd e kanë marrë seriozisht këtë herë!

bella.jpg

bella1.jpg

bella2.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033690929412842