INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gjiko anulloi mbrëmë koncertin, shkak gjendja shëndetësore [FOTO]

Gjiko anulloi mbrëmë koncertin, shkak gjendja shëndetësore [FOTO]

Publikuar më: 15:39 11-08-2018

Reperi i njohur shqiptar, Gjiko është goxha aktiv si në projekte muzikore ashtu edhe në koncerte të ndryshme.

Ai këtë verë ka qenë tejet i angazhuar pothuajse në të gjitha trojet shqiptare me koncerte të shumta.


Megjithatë, ai bën të ditur se ka anuluar koncertin e fundit për shkak të gjendjes shëndetësore. “Prom isha i ftohur dhe nuk isha në gjendjetë performojë në Podujevë. Shihemi sonte në Klinë dhe Gjakovë”, ka shkruar ai.


“Si Bugatti”, është projekti më i ri nga Gjiko dhe Skerdi që u prit tejet mirë nga publiku, ku numëron afro 3 milionë klikime në Youtube.

Screenshot_5-9.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0077188014984131