INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Femra vëmendje!...Ja cilët janë meshkujt më sexy nga viti 1990 e deri më sot[FOTO]

Femra vëmendje!...Ja cilët janë meshkujt më sexy nga viti 1990 e deri më sot[FOTO]

Publikuar më: 15:24 23-11-2017

Prestigjozja People Magazine e ka traditë të përvitshme të publikojë një listë me njerëzit me të rëndësishëm, me ndikim dhe më sexy.

Së fundmi kjo revistë ka publikuar një listë me meshkujt më sexy që nga viti 1990 e deri më sotë.

Më poshtë ju paraqesim emrat e personazheve dhe vitet në të cilët ata janë kanë bërë bujë.

 

1990- Tom Cruise

1991- Patrick Swayze

1992- Nick Nolte

1995- Brad Pitt

1996- Denzel Washington

1997- George Clooney

1998- Harrison Ford

1999- Richard Gere

2000- Brad Pitt

2001- Pierce Brosnan

2002- Ben Affleck

2003- Johnny Depp

2004- Jude Law

2005- Matthew McConaughey

2006- George Clooney

2007- Matt Damon

2008- Hugh Jackman

2009- Johnny Depp

2010- Ryan Reynolds

2011- Bradley Cooper

2012- Channing Tatum

2013- Adam Levine

2014- Chris Hemsworth

2015- David Beckham

2016- Dwayne Johnson

2017- Blake Shelton

Article Logic
Execution time: 0.00382399559021