INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Eros Grezda nuk fshihet më! Pas ndarjes nga Oriola, në një romancë me këngëtaren shqiptare?! Ja pamjet

Eros Grezda nuk fshihet më! Pas ndarjes nga Oriola, në një romancë me këngëtaren shqiptare?! Ja pamjet

Publikuar më: 12:29 30-09-2022

Futbollisti i njohur, Eros Grezda, është tepër i komentuar në mediat rozë. Pas ndarjes me modelen e njohur, Oriola Marashi, në rrjet është lakuar jo pak herë emri i futbollisti dhe haluduar shumë romanca të mundshme me disa nga vajzat e shoëbizit.

Mirëpo së fundmi Eros ka dal hapur, duke na prezantuar me vajzën që ia ka rrëmbyer zemrën. Ai ka postuar një video në InstaStory përkrah bukuroshes bionde identitetin e të cilës nuk e ka fshehur.

Bëhet fjalë për këngëtaren dhe bukuroshen Ajsel Abazi, e cila është edhe kushërira e aktores dhe modeles, Almeda Abazi.

asg.png

Article Logic
Execution time: 0.003371000289917