INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë i lidh bashkë?! Pas ndarjes me modelen ruse, Don Xhoni flirton me aktoren e filmave me pullë të KUQE!

Çfarë i lidh bashkë?! Pas ndarjes me modelen ruse, Don Xhoni flirton me aktoren e filmave me pullë të KUQE!

Publikuar më: 12:32 30-09-2022

Pas ndarjes së bujshme me modelen ruse Ariana Lirey, Don Xhoni është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes për sa i përket jetës personale. Reperi nga Kosova ka tërhequr vëmendjen me komentet ndaj aktores së filmave për të rritur, Alby Rydes.

Ndërsa kanë nisur të ndjekin njëri-tjetrin në rrjete sociale, ata nuk kanë kursyer dhe komentet flirtuese. Në një fotografi që ka ndarë Alby në Instagram, vihet re komenti që i ka lënë reperi. “E preferuara” ka shkruar reperi shoqëruar me një zemër të kuqe.

BC762FE4-10D4-4819-B269-8BF01F7DF520.jpeg

 

01FDD211-ADF7-45FB-BDAA-66A660C61DA6.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.003018856048584