INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefi tregon gjoksin në INSTAGRAM, reperi shqiptar ÇUDIT me komentin e tij: Du me ja hongër c….

Era Istrefi tregon gjoksin në INSTAGRAM, reperi shqiptar ÇUDIT me komentin e tij: Du me ja hongër c….

Publikuar më: 11:34 30-04-2021

Kur bëhet fjalë për provokime, Era Istrefi di mirë si ta ndezë rrjetin nga komentet. Të paktën kështu ka ndodhur edhe në postimin e fundit ku këngëtarja ka nxjerrë format e saj provokuese. Era ka zgjedhur që një pjesë të gjoksit ta mbulojë me zemra dhe kaq ka mjaftuar që ndjekësit ta komentojnë pamjen e saj.

Por mes komenteve të shumta dallon ai i Real 1, i cili nuk përmbahet sa herë sheh këngëtaren. “Po du me ja hongër c…. Era Istrefit", shkruan ai, ndërsa Era s'i ka kthyer ende përgjigje.

-640-0-608bcae37ee8e.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0026829242706299