INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tani s’ka më dyshime! Këto puthje të nxehta mes Andit dhe Melisës konfirmojnë lidhjen e tyre!

Tani s’ka më dyshime! Këto puthje të nxehta mes Andit dhe Melisës konfirmojnë lidhjen e tyre!

Publikuar më: 10:33 30-04-2021

Videoklipi i ri i Melisës me titull "Leje" ka konfirmuar më në fund lidhjen e saj me Andin. Ish-konkurrentja e "Përputhen", tashmë këngëtare e ka zgjedhur partnerin e saj, Andin si protagonist në videoklipin e ri, ku dhe ka shkëmbyer puthje të nxehta. Konfirmimi i lidhjes vjen pas një kohe të gjatë që dyshja përfliteshin në media se ishin bashkë.

 Edhe me këtë këngë të rradhës, Melisa ka marrë një vëmendje të madhe duke arritur mijëra shikime brenda pak orëve teksa të gjithë kanë qenë kuriozë për skenat me Andin.

-640-0-608bb3b16bff5.jpg

 

Pas shikimeve provokuese me njëri-tjetrin, Melisës që i këndon dhe Andit që lë “të dashurën” për Melisën, më në fund ndodh edhe puthja e shumëpritur!

 

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0028579235076904