INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sara mori vendimin e rëndësishëm dhe zbuloi përse hoqi dorë nga ai, Atdheu i kthehet kështu!

Sara mori vendimin e rëndësishëm dhe zbuloi përse hoqi dorë nga ai, Atdheu i kthehet kështu!

Publikuar më: 22:34 29-04-2021

Sara është deklaruar për Geljanin duke i thënë se është arsyeja e vetme përse qëndron në program. (LEXO KETU).

Ai u shpreh se kërkon kohë, ndërsa Atdheu nuk e besoi aspak deklaratën e saj duke thënë se “s’jemi dele, nuk hamë bar.”

Sara: Pëlqimi më i fortë që kam pasur është Atdheu dhe nuk kam pse ti jap më shumë kohë. Nuk kam kohë për të humbur. Ia dhashë mundësinë e dytë dhe nuk e dimë ku jemi.

Atdheu: Po më vjen keq për Geljanin. S’jemi dele neve këtu, s’hamë bar. Nuk e besoj të gjithë këtë gjë.

Article Logic
Execution time: 0.0094890594482422