INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefi dhe Bora Zemani bëjnë “XING”, por cila duket më bukur? [FOTO]

Era Istrefi dhe Bora Zemani bëjnë “XING”, por cila duket më bukur? [FOTO]

Publikuar më: 15:33 13-11-2020

Era istrefi ka postuar së fundmi disa video nga darka me motrën e saj Norën, por veç faktit që të dyja dukeshin shumë bukur, sytë na mbetën tek veshja e Erës.

Një golf i zi dhe një fund i shkurtër blu me motive, një veshje që më herët e kemi parë ta vëshë Bora Zemani në një prej puntatave të “Përputhen.

Ky kombinim është totalisht identik dhe ato të dyja gjithsesi duken shumë bukur të kombinuar njësoj me njëra tjetrën.

Megjithatë nëse mendoni se dikujt i ri më mirë, apo i shkon më shumë kjo veshje, por ju lëmë ta gjykoni ju duke parë fotot dhe videot më poshtë.

bora-1-1.jpg

Screenshot_3-4.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0030181407928467